- Speakeraansluiting
- Tot 2.5mm2 kabel
- 4x 2.8mm zwart
- 4x 4.8mm rood
Direct leverbaar
4,95

Ground Zero GZTC 165.2X
16,5 cm 2-weg composet
Diameter: 165mm midwoofer / 19 mm tweeter
Vermogen: 100 Watts RMS
Frequentie bereik: 50 - 22000 Hz
Gevoeligheid: 90dB
Impedantie: 3 Ohm
Inbouwopening: 143 mm
Inbouwdiepte: 68 mm.
Kenmerken:
| Artikelnummer | GZTC 165.2X |
| EAN nummer | 4037072021691 |
| Diameter | 16.5cm / 6.5 inch |
| Inbouwdiepte | 61-70mm |
| Merk | Ground Zero |
| Model | Ground Zero - Titanium |
| Frequentiebereik | 50Hz - 22kHz |
| Type uitvoering | 2-weg |
| Gevoeligheid | 90 dB |
| Impedantie | 3 Ω |
| Maximum vermogen | 200 Watt |
| Nominaal vermogen | 100 Watt RMS |