- Speakeraansluiting
- Tot 2.5mm2 kabel
- 4x 2.8mm zwart
- 4x 4.8mm rood
Direct leverbaar
4,95

Deze Ground Zero GZRF 5.2SQ is een 13cm speakerset uit de Radioactive-lijn is ontwikkeld op basis van de marktvraag naar dynamische en zeer efficiënte audioweergave. Bepaalde materialen die worden gebruikt voor de midwoofers en tweeters verbeteren de prestaties,vooral bij het luisteren naar gecomprimeerde muziekbestanden.
Ground Zero GZRF 5.2SQX
13 cm coaxiale luidspreker
Vermogen RMS: 80 Watts
Vermogen Max: 120 Watts
Frequentie bereik: 60 - 25.000 Hz
Gevoeligheid: 90dB
Impedantie: 3 Ohm
Inbouwdiepte: 59mm
Incl. grilles .
| Artikelnummer | GZRF 5.2SQX |
| EAN nummer | 4037072026054 |
| Diameter | 13cm / 5.25 inch |
| Inbouwdiepte | 51-60mm |
| Merk | Ground Zero |
| Model | Ground Zero - Radioactive |
| Frequentiebereik | 60Hz - 25kHz |
| Type uitvoering | 2-weg |
| Gevoeligheid | 90 dB |
| Impedantie | 3 Ω |
| Maximum vermogen | 120 Watt |
| Nominaal vermogen | 80 Watt RMS |