- Speakeraansluiting
- Tot 2.5mm2 kabel
- 4x 2.8mm zwart
- 4x 4.8mm rood
Direct leverbaar
4,95

Ground Zero GZIC 130.2
13cm 2-weg composet
Diameter: 130 mm midwoofer / 19 mm tweeter
Vermogen: 90 Watts RMS
Frequentie bereik: 60 - 20000 Hz
Gevoeligheid: 90dB
Impedantie: 4 Ohm
Inbouwopening: 114 mm
Inbouwdiepte: 50 mm.
Kenmerken:
Rubberen surround
Gescheiden crossover-filter
Incl. beschermrooster.
| Artikelnummer | GZIC 130.2 |
| EAN nummer | 4037072023411 |
| Diameter | 13cm / 5.25 inch |
| Inbouwdiepte | 41-50mm |
| Merk | Ground Zero |
| Model | Ground Zero - Iridium |
| Frequentiebereik | 60Hz - 20kHz |
| Type uitvoering | 2-weg |
| Gevoeligheid | 90 dB |
| Impedantie | 4 Ω |
| Maximum vermogen | 180 Watt |
| Nominaal vermogen | 90 Watt RMS |